Autoryzowany

wykonawca

systemy Zabudowy

Zabudowy systemów karton-gips

Gips dla wielu osób jest materiałem idealnym. Systemy karton -gips, z uwagi na swoje liczne zalety są często wybieranym rozwiązaniem w budownictwie. Są cenione za łatwość w obróbce i montażu, za  wchłanianie i oddawanie wilgoci, w zależności od temperatury powietrza, czy ognioodporność s. Nie można zapomnieć również o idealnie gładkiej powierzchni płyt kartonowo-gipsowych, doskonale nadającej się pod tapety czy pomalowanie farbą.

 

Zabudowy poddaszy

Zabudowa poddasza to świetne rozwiązanie, gdy chcemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń w naszym domu. To popularne rozwiązanie tym bardziej,  że dzięki wykorzystaniu płyt kartonowo-gipsowych nie jest to trudne zadanie. Płyty karton-gips są lekkie i łatwe w montażu. Są również proste w obróbce więc można łączyć je w niestandardowy sposób tworząc piękne, niespotykane powierzchnie. Poza tym system karton -gips jest popularny ze względu na swoje właściwości: ekologiczny, bez domieszek chemikaliów, ognioodporny, jest też dobrym izolatorem ciepła i akustyki.

 

Zabudowy konstrukcji nietypowych

W niemal każdym mieszkaniu, domu czy obiekcie znajdują się elementy, które z powodów estetycznych lub innych należy ukryć lub przeciwnie, wyeksponować. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne pomagają spełnić niemal każdy pomysł dotyczący aranżacji wnętrz, zwłaszcza przy użyciu nieodzownych w pracach remontowo - budowlanych płytach karton-gips. Wszystko zatem zależy od wyobraźni i potrzeb klienta.

 

Ściany w systemie LVT

Winylowe płytki dekoracyjne LVT (od Luxury Vinyl Tiles) to niezwykle plastyczna okleina z uniwersalnym zastosowaniem, która podbija serca projektantów wnętrz. Można je stosować na ścianach w kuchni czy sypialni albo na podłodze w jadalni czy w pokoju dziecięcym. Wszystko zależy od wyobraźni klienta. Z pewnością jednak dzięki warstwie fotograficznej idealnie odtwarzającej strukturę drewna lub kamienia, a przy tym znacznie trwalszej niż laminaty, możemy stworzyć podłogi i ściany w naprawdę niepowtarzalnym i luksusowym stylu.

 

 

Sufity podwieszane metalowe i perforowane oraz lamelowe

Zastosowanie sufitu podwieszanego to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy zamaskować kable czy ukryć nierówności stropu. To rozwiązanie tłumi również pogłosy. Dzięki nowym technologiom możliwe są różne formy sufitu podwieszanego.

Sufity podwieszane metalowe charakteryzują się lekkością konstrukcji i łatwością montażu. Poza tym są niepalne i bardzo estetyczne.

Ciekawą aranżacją dodającą uroku każdemu wnętrzu są zaś sufity podwieszane perforowane i lamelowe.

 

 

Wylewki

Wylewka to podkład pod posadzkę, musi więc zostać wykonana dobrze by spełniać swoje funkcję. Jej zadanie to z jednej strony ukryć, to co mało estetyczne, jak np. instalacja wodna, z drugiej, pełni funkcję podkładu. Musi być trwała i wytrzymała, bo tylko wówczas na posadzcce nie będzie spękań.

 

 

 

Blach 2018. Realizacja Image.